Basaltina, czyli kamień

Nie da się ukryć, że wielu z nas z wyborem płytek ceramicznych ma dziś spory problem. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo jednak najważniejsze jest, że na rynku takich produktów jest bardzo wiele. Z jednej strony jest to oczywiście tylko i wyłącznie korzyść, bo możemy dobrać płytki, biorąc pod uwagę ich wygląd, klasę czy cenę. Są jednak tacy, którzy nie lubią mieć tak dużego wyboru i wolą wybierać pomiędzy jednym czy dwoma rodzajami. Na pewno są też tacy, dla których najważniejsza jest jakość i kierują się wyborem producenta, który w tworzeniu płytek ceramicznych ma ogromne doświadczenie. To samo powiedzieć można również o firmie Basaltina z Włoch, w której o tworzeniu płytek wiedzą wszystko.

Jakość i 100-letnie doświadczenie

Zacząć trzeba od tego, że jest to firma, która może pochwalić się już blisko 100-letnim doświadczeniem, co już samo w sobie jest imponujące. Firmę założono bowiem w roku 1925. Nic dziwnego, że płytki tej marki są przez klientów bardzo cenione, a spotkać je można w najbardziej renomowanych budynkach na całym świecie. Doskonałym tego przykładem jest The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, a więc największe i zarazem najstarsze muzeum w całych Stanach Zjednoczonych. Ponadto wykorzystano je też do wykończenia Sagrada Familia w Barcelonie, jak i w butikach Dolce & Gabbana. Trudno o lepszą reklamę firmy produkującej płytki ceramiczne.

Duża różnorodność

Zauważmy również, że płytki ceramiczne firmy Basaltina to także dość duża różnorodność. Otóż swoim klientom oferuje ona je w klasycznych wymiarach, jak również pod postacią mozaiki, którą ściany pokryć można poziomo i pionowo.

Same płytki tworzone są natomiast w technologii, która pozwala je wykorzystać nie tylko wewnątrz budynków, ale również i na zewnątrz.

Nie można mieć więc wątpliwości co do tego, że jest to wybitny producent płytek ceramicznych, który nie bez powodu jest ceniony na całym świecie. Wykańczając nimi swoje mieszkania, gwarantujemy sobie nie tylko najwyższą jakość, ale i przepiękny wygląd. Więcej o tym producencie przeczytacie tutaj – mirad.pl/plytki-ceramiczne/basaltina/.