Części do śmieciarek

Materiały do zabudowy i części zamienne do śmieciarek stanowią podstawę asortymentu firmy Terberg Matec. Śmieciarka jest pojazdem, który należy do grupy maszyn komunalnych oraz samochodów specjalnych, które są zbudowane na podwoziach samochodów ciężarowych. Jest to pojazd przystosowany do zbiórki odpadów komunalnych i wywożeniu ich na miejsce składowania lub na miejsce utylizacji.

W sprzedaży znaleźć można m.in.:

– części zamienne do pomp, przekładni, kompresorów

– dysze ciśnieniowe, przewody hydrauliczne, rozdzielacze siłowniki                  

– kasety sterownicze, przyciski elektryczne, przekaźniki

– silniki oraz pompy hydrauliczne

– wały napędowe, przekładnie

– węże wysokociśnieniowe, membrany, miechy

Czym się zajmujemy?

Firma specjalizuje się w dostarczaniu części do napraw i remontów głównych pojazdów komunalnych już od bardzo długiego czasu. Przez kilka lat firma była wyłącznym dystrybutorem części do śmieciarek. W ramach oferty znaleźć można części do śmieciarek takich, jak Geesink, Norba, Faun, Ekocel, Haller, Schoerling, Zoeller, Wuko, Heil, Semat, Dobrowolski.

Firma zapewnia o najwyższej jakości części do śmieciarek, które dorównują tym na światowym poziomie. Firmę wyróżnia na tle konkurencji bardzo krótki czas zakupu, który mierzony jest od momentu złożenia zamówienia, aż do dostarczenia produktu pod wskazany adres. Stanowcza większość produktów dostępna jest od ręki. Firma zajmuje się również sprzedażą części do napraw instalacji hydraulicznych, elektrycznych oraz pneumatycznych.

W ofercie firmy znajdują się części do śmieciarek takich firm, jak Galbreath, Heil, E-Z Pack, G&H, Bayne Thinline, O’Brian, Perkins, Pioneer oraz części i wyposażenie do samochodów ciężarowych, systemy kamer i nie tylko. Jeśli nie znajdziesz na naszej stronie części, której szukasz, zadzwoń, a z pewnością zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dana część trafiła do Ciebie jak najszybciej. Posiadamy części do wszystkich głównych marek ładowaczy czołowych, ładowarek tylnych, wózków bocznych, wózków hakowych, wózków chwytakowych i wózków recyklingowych.

https://www.terbergmatec.pl/pl/