Projektowanie wnętrz w Krakowie specjalnie dla Ciebie

Zaprojektowanie wnętrz w domu to spore wyzwanie. W końcu chcesz, by wszystko było idealnie dopasowane i wyróżniało się na tle innych mieszkań. Ogromny wybór mebli w różnych stylach, zamiast pomóc, często utrudnia podjęcie wyboru. Rozumiemy to i dlatego uważamy, że z projektowaniem swojego wnętrza w Krakowie warto zwrócić się do profesjonalistów ze studia projektowego.

Zalety profesjonalnego projektowania wnętrz

Eksperckie doradztwo przy projektowaniu wnętrz

Wybierając studio projektowe, możesz liczyć na nasze pełne doradztwo. Dzięki temu możesz posłuchać rad ekspertów dotyczących Twojej wizji na aranżację wnętrza. Pamiętaj, że zrozumienie Twojej koncepcji jest dla nas najważniejsze. W końcu to przecież Twój pomysł i Twoja wizja. My tylko ją realizujemy i doradzamy. Już pierwsze spotkanie pozwoli na zrozumienie Twoich potrzeb. Z kompleksowym doradztwem wybierzesz zarówno kolor ścian, jak i rozwiążesz dylemat między kanapą a narożnikiem do Twojego salonu. Doradcy pomogą w sprawny sposób połączyć elegancję z funkcjonalnością.

Wizualizacja 3D aranżacji wnętrza

Po dokonaniu wyborów i wstępnym zarysowaniu wyglądu wnętrz na podstawie planów i zdjęć przyjdzie czas na wizualizację 3D. Projektant stworzy taką specjalnie dla Ciebie, by łatwiej było wyobrazić sobie przyszłą aranżację wnętrza. Dzięki temu jeszcze przed montażem mebli wiesz, jak będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze.

Demonstracja mebli w salonie

Po wizualizacji przyjdzie czas na obejrzenie mebli w salonie. Zaprezentowane zostaną modele w wybranej przez Ciebie kolorystyce, abyś mógł podjąć ostateczny wybór. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku i dokładnie wiesz, jak będą wyglądały meble, które trafią do Twojego nowego wnętrza.

Transport i montaż

Po skompletowaniu zamówienia nie musisz martwić się o transport i montaż wybranych mebli. Wszystko to zostanie zrobione w ramach usługi projektowania wnętrza. Dzięki temu nie potrzebujesz zatrudniać zewnętrznej firmy. Jest to oszczędność czasu i zminimalizowanie ilości problemów przy remoncie. Zaufaj kompleksowym usługom studia projektowego i wybierz to, co dla Ciebie najlepsze!

 

Aranżacja modnych wnętrz z wizją

Wybierając ekspertów od aranżacji wnętrz, masz pewność, że zaprojektowane wnętrze pełne będzie nowoczesnych rozwiązań. Zyska na tym nie tylko wystrój wnętrza, ale w głównej mierze jego funkcjonalność. To właśnie na niej opierają się nowoczesne wnętrza. Pomimo swojego minimalizmu i oszczędności potrafią zaskoczyć sprytnymi rozwiązaniami i dopasowaniem poszczególnych elementów. Zaufaj rozwiązaniom studia projektowego i zadbaj, by Twoje wnętrze zostało modne na długo.